Diriliş Özel Güvenlik Eğitim Merkezi olarak profesyonel eğitim kadromuz ile Ankara’nın merkezi Kızılay’da Özel Güvenlik eğitimleri vermekteyiz. Ankara’da  özel güvenlik eğitim merkezi ve özel güvenlik kursu olarak  olup amaç ve vizyonumuz başarı odaklıdır. Bu maksatla 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun kapsamında özel güvenlik alanında verilebilecek eğitimler verilmektedir. Çalışmalarımız Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü ile koordineli olarak yürütülmektedir.

Eğitim kurumumuzda Silahlı Temel, Silahsız Temel, Silahlı Yenileme, Silahsız Yenileme ve Silahsız dan Silahlıya Geçiş eğitimleri verilmektedir. Ayrıca Bu eğitimlerin yanı sıra emekli Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet personeli vasıtasıyla kurum ve kuruluşlara özel Atış eğitimi, Araçlı Kaçma Kurtulma ve İleri Sürüş Teknikleri eğitimi çalışmalarımız devam etmektedir.

Kurumumuz tarafından kurum ve kuruluşların yıllık hizmet içi eğitim atışları profesyonel kadromuz ile %100 hedef odaklı olarak gerçekleştirilmektedir.

Ayrıca kurumumuz bünyesinde çalışan avukatlarımız vasıtasıyla öğrencilerimize ve ihtiyaç duyan özel güvenlik görevlilerine ücretsiz olarak iş hukuku konusunda danışmanlık hizmeti verilmektedir.

Ankara en iyi güvenlik kursu olup hedefimiz öğrencilere sadece sertifika kazandırmak değil onları hayata hazırlamaktır.

Ankara güvenlik kursu fiyatları dönemsel olarak değişmekte olup il genelinde belirlenmiş bir fiyat skalası çerçevesinde hareket edilmektedir.

Güvenlik sertifikası almak sadece meslek sahibi olmak için değil hayatın günlük koşullarında başımıza gelebilecek durumlara reaksiyon alabilmek ve hukuksal çerçeve içerisinde hareket edebilmek açısından önem taşımaktadır.